Makita ML007G 40V LED Work Light

Makita ML007G 40V LED Work Light
Name
Body Only
Code
842ML007G
Product information
Product specification
| Brand | Makita |
|---|---|
| Child Display Name | Body Only |
| Height | 330mm |
| Kit | Body Only |
| Length | 133mm |
| Total Weight | 0.95kg |
| Voltage | 40V |
| Width | 120mm |
Reviews
There are currently no reviews of this product, why not be the first to write one?

